odblaskowi ambasadorzy

70 tys. odblasków, 30 eventów w całej Polsce, 16 000 przejechanych kilometrów to bilans ubiegłorocznej edycji kampanii Odblaskowi.pl.

Kolejny sukces kampanii społecznej Odblaskowi.pl. W 2017 roku, podczas 8. edycji, rozdaliśmy ponad 70 tysięcy odblaskowych opasek. Odwiedziliśmy kilkadziesiąt miast, przeprowadzając 30 eventów edukacyjnych w całej Polsce. Poszerzyło się również grono naszych Ambasadorów. W 2017 roku akcję wspierali: Grzegorz Krychowiak, Dawid Wolny, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak i Filip Bobek. Wraz z Ambasadorami odwiedzaliśmy szkoły, przypominając jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.

W każdy weekend od sierpnia do grudnia byliśmy w poszczególnych Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce. Przeprowadzaliśmy warsztaty edukacyjne, plastyczne oraz rozdawaliśmy darmowe opaski odblaskowe. Sporą atrakcją było również spotkanie z Sową Odblaskową - naszą maskotką.

Wraz z firmą Inter Cars uczestniczyliśmy w 16. Targach Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów odbywajacych się w Warszawie pod Stadionem Narodowym, a z firmą Carefleet zorganizowaliśmy event, podczas którego rozdawaliśmy odblaski mieszkańcom Wrocławia.

Naszym partnerom strategicznym serdecznie dziękujemy za współpracę, a uczestnikom naszych warsztatów za świetną zabawę.

Niebawem zdradzimy szczegóły 9. edycji.

Zapraszamy na naszego fb/Odblaskowi.

Video

Ostatnie w galerii

warszawa_inter_cars (22)
warszawa_inter_cars (21)
warszawa_inter_cars (1)
warszawa_inter_cars (2)
warszawa_inter_cars (3)
warszawa_inter_cars (4)
warszawa_inter_cars (5)
warszawa_inter_cars (6)
warszawa_inter_cars (7)
warszawa_inter_cars (8)
warszawa_inter_cars (9)
warszawa_inter_cars (10)
warszawa_inter_cars (11)
warszawa_inter_cars (12)
warszawa_inter_cars (13)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").