odblaskowi ambasadorzy

ch auchan

Centra Handlowe Auchan spełniają potrzeby całej rodziny. 21 galerii handlowych w całej Polsce, to ponad 1000 lokali o łącznej powierzchni najmu blisko 150 tys. m2. W CH Auchan znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, a także z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także place zabaw dla dzieci. Największe z galerii - liczące ponad 80 lokali - to Port Rumia CH Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę sklepów wzmacnia hipermarket i stacje benzynowe Auchan. W parkach handlowych Auchan znajdują się również Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Meble Agata, Imo car wash, McDonalds. Galerie Auchan czynne 7 dni w tygodniu są wygodne i przyjazne dla klienta. Często stanowią centrum lokalnego życia i angażują się w sprawy ważne dla okolicznych mieszkańców.
Komercjalizatorem i zarządcą galerii oraz parków handlowych Auchan jest Immochan. To dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o. działający również jako deweloper i inwestor. Immochan jest częścią międzynarodowej Grupy Auchan i prowadzi działalność w 12 krajach.

carefleet logo

Carefleet S.A.

Spółka Carefleet S.A. jest częścią Grupy Crédit Agricole, działa na polskim rynku od 2004 roku. Zajmuje jedno z czołowych miejsc w branży wynajmu długoterminowego pojazdów. Klienci firmy to przedsiębiorstwa reprezentujące zarówno sektor małych i średnich przedsiębiorstw jak i korporacje oraz jednostki administracji publicznej.
Bezpieczeństwo biznesu, nowoczesne formy finansowania pojazdów i kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów to specjalność firmy CFM. Kooperacja z wyselekcjonowanymi serwisami naprawczymi w całej Polsce sprawia, że codzienna obsługa floty we współpracy z Carefleet jest zawsze na najwyższym poziomie. Firma współpracuje ze wszystkimi obecnymi na polskim rynku producentami samochodów. Dzięki temu Carefleet może zaoferować model samochodu spełniający wymagania każdego Klienta.
W ramach partnerskiej współpracy specjaliści z Carefleet wspierają Klientów w codziennej działalności, aby ich flota stała się efektywnym, spójnym i dobrze kontrolowanym narzędziem. Carefleet jest Partnerem Platynowym kampanii Odblaskowi.pl.

qservice  perfect service  qs truck 

Koncepcja sieci serwisowych Q-Service i Perfect Service to rozwiązanie dla niezależnych warsztatów samochodowych, powstałe w spółce Inter Cars S.A. Dzięki zrzeszeniu w grupie, łatwiej jest odpowiadać na rosnące wymagania rynku, stawiane przed branżą samochodową. Sieci sprzyjają uzyskaniu przewagi marketingowej i organizacyjnej przy zachowaniu własnej tożsamości firmy oraz renomy właściciela. Udział w przedsięwzięciu to inwestycja w wizerunek - dzięki gotowym narzędziom marketingowym, a także inwestycja w rozwój - dzięki programom jego finansowania.

W sieci Q-Service właściciele warsztatów mogą korzystać z potencjału rozpoznawalnej marki o ugruntowanej pozycji na rynku, doradztwa technicznego fachowców, szkoleń i innych form rozwoju osobistego oraz reklamy o zasięgu ogólnopolskim. Zapraszamy do współpracy.

Video

Ostatnie w galerii

odblaskowi-swadzim-komorniki (9)
odblaskowi-swadzim-komorniki (7)
odblaskowi-swadzim-komorniki (4)
odblaskowi-swadzim-komorniki (5)
odblaskowi-swadzim-komorniki (6)
odblaskowi-swadzim-komorniki (2)
odblaskowi-swadzim-komorniki (3)
odblaskowi-swadzim-komorniki (1)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").